Aktuality a články

V době adventní připadá na 8.12. slavnost Neposkvrněného početí Panny Marie. Nejstarší svědectví o slavení tohoto svátku pochází ze 7.st. z křesťanského Východu, na Západě se slavil nejdříve v Anglii a Francii. Koncem 17.st. bylo jeho slavení rozšířeno na celou církev. Učení o Panně Marii bez poskvrny hříchu počaté vyhlásil jako pravdu víry papež...

Dovolte mi, abych vás jménem pořádajícího Centra Medjugorje, z.s. pozvala na svědectví Gorana Ćurkoviće v České republice. Opět po více jak 10 letech přijal pozvání na "šňůru" svědectví, které se budou konat v PRAZE, BRNĚ, OLOMOUCI a KROMĚŘÍŽI v termínu od 20. do 24.11.2023.

Medjugorský vizionář Ivan, který má svěřeno 9 tajemství a má stále každodenní zjevení, zveřejnil poselství, které mu Panna Maria dala 20. října 2023 při pravidelném každodenním zjevení. Toto zjevení se konalo v jeho domácí kapli za přítomnosti nejbližších.

Na začátku října vyšlo již 5. letošní číslo časopisu Gospa... Zveme vás k jeho přečtení. A máte-li zájem tento duchovní mariánský časopis dostávat do emailu, přihlaste se prostřednictvím formuláře zde:

Pojďme se v měsíci říjnu modlit za společné úmysly... Uposlechněme výzvy Panny Marie, obnovme osobní modlitbu, obnovme modlitbu v rodinách... Modleme se růženec a vyprošujme u Boha mír pro tento nepokojný svět...