7. DEN NOVÉNY NA PODBRDU KE 45. VÝROČÍ
22.06.2026

Na dnešní modlitbě 7. dne novény, která se konala na Podbrdu od 22h, byli přítomni vizionářka Marija Pavlović-Lunetti a také vizionář Ivan Dragičević.
Když skončilo zjevení, popsal ho vizionář Ivan takto:
Všechny vás ještě jednou zdravím, drazí kněží, drazí přátelé v Kristu. Chci vám všem krátce přiblížit, trochu popsat to nejdůležitější z tohoto dnešního setkání spolu s Pannou Marií.
Je těžké popsat celé setkání a najít slova pro toto setkání, říci všechno, ale využívám ta slova, která mám, abych vám všem řekl to nejdůležitější.
I dnes k nám Matka přišla radostná, veselá a všechny nás zdravila svým mateřským pozdravem: "Pochválen buď Ježíš, drahé děti moje." Po tom shlédla svým pohledem na nás všechny, s takovou radostí v Její tváři, v Jejich očích.
Ona vztáhla ruce a ve svém mateřském aramejském jazyce se nad námi modlila jednu delší chvíli. Zvláště se modlila nad vámi, přítomnými kněžími a vámi, nemocnými. Potom Panna Maria pokračovala dále se vztaženýma rukama. Modlí se delší chvíli také za tuto farnost, kterou si zvláštním způsobem vybrala.
Potom dává své mateřské požehnání nám všem a požehnala všechno to, co jste přinesli na požehnání. Svěřil jsem Jí vás všechny, vaše potřeby, vaše rodiny, všechno to, co jste přinesli ve svém srdci. A Panna Maria nejlépe zná naše srdce. A svěřuje nás všechny a naše potřeby svému Synu.
Potom Panna Maria pokračovala a modlila se zvláště za mír. Po té modlitbě Panna Maria odešla ve znamení světelného kříže s pozdravem: "Jděte v pokoji, drahé děti.". Tak tolik, děkuji vám.
