9. DEN NOVÉNY NA PODBRDU KE 45. VÝROČÍ
24.06.2026

Poslední den novény se lidé shromáždili ve velikém počtu na Podbrdu, aby se od 22 hodin modlili růženec. Atmosféra byla velice radostná a pokojná.
Na závěr modlitby měla vizionářka zjevení, trvalo přibližně 8 minut.
O průběhu zjevení řekla vizionářka Marija toto:
Během zjevení, když Panna Maria přišla, byla zvláště veselá. Já jsem Jí odevzdala jménem nás všech naše modlitby, naše oběti, naše půsty na Její úmysly.
Panna Maria se na nás dlouho dívala, vztáhla ruce a dlouho, dlouho se nad námi modlila. V jednom okamžiku, když jsem Panně Marii řekla, aby se přimlouvala před svým Synem Ježíšem za pokoj v našich srdcích, za pokoj v našich rodinách a za mír na celém světě. Panna Maria znovu vztáhla ruce a modlila se nad námi, teď kratší dobu.
A nakonec Panna Maria dala poselství: "Drahé děti! Děkuji vám za každou vaši oběť, modlitbu, kterou jste obětovaly na mé úmysly. A nebudete toho litovat ani vy, ani vaše děti, ani děti vašich dětí."
A v tom okamžiku Panna Maria potřetí vztáhla ruce a s radostí udělala znamení kříže a řekla: "Jděte v pokoji, drahé děti moje." A Panna Maria odešla do nebe.
Modlitba novény skončila. Ale Mariino volání k modlitbě za mír je aktuální stále, každý den a proto můžeme pokračovat.
