Centrum Medjugorje poprvé na Katolické charismatické konferenci

12.07.2023

Členové spolku Centrum Medjugorje se letos zúčastnili Katolické charizmatické konference. Tentokrát ale ne jen jako účastníci a posluchači, ale přijeli jsme do Brna představit spolek a nabídnout účastníkům konference aktivity spojené s činností spolku a s poutním místem Medjugorje. 

Prožili jsme tak dny plné příjemných setkání, sdílení, svědectví, modlitby, mnoha a mnoha rozhovorů... Někteří účastníci konference se podělili se svou touhu podívat se na toto místo, ať již poprvé či po mnoha letech. Rozdali jsme lidem přes 1450 ruliček s poselstvími Panny Marie z Medjugorje, několik set letáčků se základními informacemi o spolku a přes 70 lidí se přihlásilo k odběru online časopisu Gospa.

Veliké poděkování patří organizátorům konference, že nám umožnili být se stánkem na Konferenci a pomoci tak šířit povědomí o místě, o kterém někteří účastníci konference hovořili jako o svém druhém domově. Pro členy spolku to byly velmi podnětné a inspirativní dny, z kterých si odnášíme veliké povzbuzení do další činnosti. 

Bohu díky za každého, kdo se u stánku Centra zastavil, za každého, s kým jsme vedli rozhovory... Na všechny budeme myslet v našich modlitbách.