Co znamená nezvykle krátké poselství P. Marie z 25. března 2023?

27.03.2023
Drahé děti! Nechť je vám tento čas časem modlitby. (25. 3. 2023)

Obracejí se na nás lidé s dotazem, jak je to možné, že Panna Maria dala jen tak krátké poselství? Jen několik slov?! A že nepřipojila ani klasické zakončení: "Děkuji vám, že jste přijaly mou výzvu."?! Co to asi znamená? 

Po zjevení, při kterém bylo svěřeno toto poselství, byla vizionářka Marija Pavlović-Lunetti dotázána, jak Panna Maria vypadala při zjevení? Vizionářka odpověděla: "Naše Paní byla oblečena v krásných zlatých šatech, protože byl svátek (pozn. Zvěstování Páně) a vypadala krásně a normálně, jako vždy. Nebyla naštvaná, ani smutná, prostě normální." 

Vizionářka byla dále dotázána, proč bylo poselství tak krátké? Odpověděla, že to poselství bylo vše, co měla Panna Maria říci. A nic víc. To bylo vše, co bylo nutné. Nebojte se, prostě to udělejte.

Přečtěme si celé poselství ještě jednou... Pomalu... 

Je to jasná a jednoduchá výzva k modlitbě! Nespekulujme nad okolnostmi poselství, ale uposlechněme jeho obsah - Mariinu výzvu... Naplňme tento čas modlitbou... Odpovězme na Mariino přání modlitbou celým svým srdcem! 

Modlitba je to, co je nyní potřeba. A proč? To ví jen Bůh.

Na internetu se díky tomuto poselství šíří různé úvahy a spekulace. Všechny mají ale jedno společné - jakýsi nádech obav a strachu, co přijde... Zapojovat se do nich a šířit je je jen plýtvání časem. Nikdo z nás neví, co přijde, takové úvahy jsou zbytečné. Ale jak řekla v jednom rozhovoru vizionářka Mirjana, není třeba se bát, Bůh je náš milující Otec a jsme v Jeho rukou... 

Neztrácejme tedy čas hledáním důvodů a vysvětlení. Ale vezměme do rukou růženec a proměňme tento čas v čas modlitby. Uveďme obsah Mariina poselství do každého dne svého života!