Farnost Medjugorje zve odborníky na IT konferenci

01.02.2024

Povzbuzeni papežovými slovy: "Je nutné, aby se poslání církve přizpůsobovalo době a využívalo moderních prostředků, které nám technologie umožňuje", zve farnost Medjugorje na IT konferenci technologické profesionály, kteří chtějí uplatnit své dovednosti, schopnosti a odbornost v projektech souvisejících s pronikáním technologického světa do spirituality a pro šíření evangelizace.

IT konference se bude konat v Medjugorje od 7. do 10. března 2024 v hale Jana Pavla II. a program konference naleznete ZDE.

Registrační poplatek je 99,90 €. Cena zahrnuje veškeré náklady na organizaci a také tři společné večeře po dobu trvání konference. Při registraci obdrží každý účastník akreditaci, která mu umožní podílet se na konferenci. Ubytování v Medjugorje si musí zajistit každý sám.

Registraci a platbu na IT konferenci můžete provést ZDE a za registrované budete považováni až po uhrazení platby. Po přihlášení vám na váš e-mail přijde QR kód, pomocí kterého se můžete po příjezdu zaregistrovat.

Celý program konference bude probíhat v angličtině.

Farnost doufá, že touto IT konferencí přispěje k papežově výzvě používat nové technologie, ale ne stát se jejími sluhy. Jak říká papež František: "Musíme se vyhnout tomu, abychom se stali rukojmími sítě, a místo toho chytat ryby, to znamená přitahovat duše k Pánu".

Původní zdroj textu: odkaz ev. č. 1 , obrázek: odkaz ev. č. 2 (k vyžádání v Centru Medjugorje, z.s.)