Mirjana Dragičević-Soldo: Panna Maria od nás žádá, abychom vrátili modlitbu růžence do svých rodin

18.03.2023

Panna Maria nás žádá, abychom vrátili modlitbu růžence do našich rodin. Říká, že nic nedokáže spojit rodiny tak, jako společná modlitba, a že rodiče mají za své děti velkou zodpovědnost. 

Jsou to rodiče, pokračuje Panna Maria, kteří potřebují zapustit kořeny víry v srdcích svých dětí, a to mohou udělat pouze tehdy, když se budou společně modlit a chodit na mši svatou, protože děti dělají jen to, co vidí doma. Děti potřebují vidět, že pro jejich matku a otce jsou na prvním místě Bůh a Panna Maria a až potom všechno ostatní. Tady v Medjugorje jsem měla příležitost mluvit s mnoha mladšími manželskými páry z celého světa a všichni říkají to samé. Všichni říkají, víš, nemáme moc času se modlit, hodně pracujeme, chceme, aby naše děti netrpěly tak, jak jsme trpěli my, chceme jim zanechat co nejvíc... Když je poslouchám, myslím, že se mýlí. Protože svým dětem můžete nechat všechno hmotné na světě, můžete jim nechat tisíc eur, budou chtít dva tisíce a nikdy nebudou spokojené. Ale pokud necháte Ježíše na prvním místě v srdcích svých dětí, budou šťastné a spokojené s tím, co mají, protože budou mít pokoj, skutečný pokoj, který může dát jen Ježíš Kristus.

Když jsem řekla, že děti vidí mnohem víc, než si myslíme, vždy uvedu příklad, který jsem měla v rodině, když mé starší dceři Marije byly pouhé dva roky. Nikdy jsem jí neřekla o zjeveních, protože jsem si myslela, že to ve dvou letech nepochopí. Jednoho dne, když si hrála se svou kamarádkou v pokoji, dívala jsem se na ně a slyšela jsem tu druhou holčičku říkat: "Moje máma řídí auto!" Moje Maria chvíli mlčela a pak řekla: "Moje máma mluví s Pannou Marií každý den!" Takže, nic jsem jí neřekla, ale ona sama pochopila, co se v domě děje. Proto je důležitý příklad rodičů.

Zdroj článku: https://www.medjugorje-info.com/vidioci-govore/mirjana-dragicevic-soldo-gospa-trazi-od-nas-da-vratimo-molitvu-krunice-u-svoje-obitelji?fbclid=IwAR2_fxU7hEnwCYEmfXLFUv6evFIxt6BiAGl5rA8mUFbzxg_d5G4Jw7qI47k