Svědectví Gorana opět v České republice

03.11.2023

Milí Mariánští přátelé.

Dovolte mi, abych vás jménem pořádajícího Centra Medjugorje, z.s. pozvala na svědectví Gorana Ćurkoviće v České republice. Opět po více jak 10 letech přijal pozvání na "šňůru" svědectví, které se budou konat v PRAZE, BRNĚ, OLOMOUCI a KROMĚŘÍŽI v termínu od 20. do 24.11.2023.

Vy, kteří jste byli v Medjugorje a měli jste tu příležitost být na svědectví Gorana osobně víte, že je toto svědectví plné těžkých věcí, které si prožil a životního dna, na které se dostal. Ale tím to nekončí. Bůh se ho dotkl a proměnil jeho život a nám všem tak dal veliký vzkaz lásky a naděje... že s Bohem a pro Boha není nic nemožné... 

A tak moc prosíme - přijďte na toto svědectví, pozvěte své přátele, vyvěste plakátek u vás v kostele, pošlete informaci známým... Ať milost, kterou Bůh skrze toto svědectví nabízí, využijeme... Ať se radostná zpráva Boží lásky a naděje rozlije naší zemí... 

Kdy kde přesně budou svědectví, kam můžete přijít?

  • pondělí  20. 11. 2023   PRAHA - Kobylisy, Salesiáni - farní sál
  • středa  22. 11. 2023   KROMĚŘÍŽ - kostel P. Marie
  • čtvrtek  23. 11. 2023   OLOMOUC - Kapucíni - kostel Zvěstování Páně
  • pátek  24. 11. 2023    BRNO - Žabovřesky, Salesiáni - kostel P. Marie Pomocnice křesťanů

A na závěr mám ještě jednu velikou prosbu na každého z vás, kdo tyto řádky čtete... Pomodlete se za tato svědectví, za požehnání organizačních záležitostí, za citlivost a naslouchající srdce těch, kdo ho uslyší... alespoň jedno Zdrávas Maria... Svěřme to vše do rukou Panny Marie, která jako milující nebeská Maminka se za nás přimlouvá u Boha. 

V modlitbě

Barbora Němčáková
předsedkyně Centra Medjugorje, z.s.

P.S.: Chcete-li pořádání těchto svědectví podpořit, za což budeme moc vděční, můžete svůj dar v libovolné výši poslat na účet Centra Medjugorje z.s. číslo: 317544866/2010 (u Fio banky). Do poznámky pro příjemce napište "Goran". Moc děkujeme za každou korunu. Náklady nejsou malé a taky bychom chtěli Gorana a jeho rodinu alespoň trochu podpořit... Pán Bůh zaplať.