POUŤ DUCHOVNÍCH OSOB

Jste ŘEHOLNÍK, ŘEHOLNICE, BOHOSLOVEC, JÁHEN či KNĚZ? 

Přijměte pozvání na pouť duchovních osob do Medjugorje v termínu 14. - 20. července 2024.
Zastavte se a prožijte několik dní na tomto krásném a hlubokém poutním místě ve společenství dalších duchovních osob z naší země...

Poznejte toto poutní místo, jeho spiritualitu, život, zjevení Panny Marie - jak vše začalo a jak se to vyvíjelo... Seznamte se s Medjugorje na vlastní oči... Vydejte se s námi na pouť...

  • Poslechneme si svědectví v Komunitě Cenacolo, v Hradu, v Majčině selu, uvidíme další plody Medjugorje...
  • Vystoupáme na místo zjevení - kopec Podbrdo, na horu Križevac...
  • Prožijeme večerní modlitební program ve farnosti, budeme adorovat Krista v Eucharistii...
  • Zažijeme společenství v Mariině blízkosti...
  • Cestou se zastavíme na poutním místě Vepric (tzv. chorvatské Lurdy) a u moře na Makarské.

DOPRAVA je pro duchovní osoby ZDARMA. Platíte si jen ubytování a stravu (polopenzi), což činí 102 euro (platí se až v autobuse). Na náklady dopravy se skládají lidé, kteří sdílí myšlenku vděčnosti a touto cestou vám chtějí poděkovat za vaši duchovní službu. 

Doprava klimatizovaným zájezdovým autobusem.

Ubytování v Penzionu Panna Maria cca 2km od centra ve dvou(/tří) lůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Na ubytování k dispozici společenská místnost, vybavená kuchyňka, velká jídelna, venkovní posezení, venkovní bazén. 

Snídaně formou švédského stolu, oběd se skládá z polévky, hlavního chodu, zákusku a pitného režimu. Porce jsou veliké a jídlo je velmi chutné. 

Přihlašování je již otevřeno a můžete se hlásit, čím dříve, tím lépe

VÍTE-LI O NĚKOM Z ŘAD DUCHOVNÍCH, KDO BY MOHL CHTÍT JET, PŘEDEJTE MU INFORMACE, ABY SE MOHL PŘIHLÁSIT. Nemáme kontakty na všechny, email s pozvánkou byl zaslán na představené řádů/řeholí a některé duchovní. Budeme vděční za pomoc při propagaci mezi duchovní osoby. Děkujeme.

Proč organizujeme tuto pouť a jak vše vzniklo? 

Často se na vás my, věřící, obracíme s prosbou o modlitbu, podporu či pomoc. Nejedenkrát jste nám pomohli, byli tu pro nás. Vaše služba je náročná a tak bychom vám chtěli touto cestou poděkovat, dopřát vám čas zastavení se na poutním místě Medjugorje, kde jak věříme, se 24.6.1981 začala zjevovat Panna Maria. Toto místo jsme zažili jako hluboké místo setkání s Bohem skrze Marii. Chtěli bychom se o to podělit s vámi, nabídnout vám zažít a prožít toto místo a třeba se i duchovně občerstvit...

Myšlenka na tuto pouť vznikla asi před 20 lety, kdy jsme na jedné pouti v Medjugorje viděli autobus polských řeholnic. Byl to velice silný a krásný zážitek, který v nás zůstal dodnes, svědectví víry a radosti, a vzbudil v nás touhu vypravit autobus a pozvat na pouť i duchovní osoby z naší země... Věříme, že tak vytvoříme požehnané společenství, které prožije krásné dny na tomto poutním místě.

Máte nějaké dotazy?

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit na telefon: +420 723 230 310 nebo na emailu info@centrum-medjugorje.cz.