Tipy doprava, ubytování

UBYTOVÁNÍ, KTERÉ DOPORUČUJEME

V Medjugorje jsme vyzkoušeli mnoho ubytovacích míst. Nyní díky velmi pozitivní zkušenosti využíváme k ubytování výhradně PENZION PANNA MARIA. Majitelé Ankica a Zdenko jsou velmi vstřícní, milí, domluví se také německy, italsky a slovensko-česky. V Penzionu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou, společná velká jídelna, malá kuchyň se základním vybavením, venkovní posezení, bazén... V penzionu vaří velice chutné a pestré jídlo, které velmi doporučujeme. 
Toto ubytování je vzdáleno asi 2km od centra, je tak v klidné části daleko od hluku lidí a dopravy. Tím je místo velmi vhodné např. pro rodiny s dětmi, seniory a lidi toužící po klidném prožití pouti.  

Adresa penzionu:

Penzion Panna Maria
Ankica a Zdenko Ramljak
Dr. Ante Starčevića 26
Medjugorje
Bosna a Hercegovina

GPS souřadnice:

43°11'11.5"N 17°41'55.2"E

Telefonní kontakt: 

Ankica:  +387 63 490 529
Zdenko: +387 63 360 624

E-mail:

pannamariapansion@gmail.com

Ceny na rok 2023:

- ubytování vč. poplatku obci:
    12 euro/osoba/noc v létě
    15 euro/osoba/noc v zimě
- strava:
    snídaně 4 eura/osoba
    oběd 9 euro/osoba

DOPRAVA

Chcete-li využít organizovanou dopravu s poutní skupinou, podívejte se na nabídku termínů: https://www.centrum-medjugorje.cz/terminy-pouti/

Pokud jste velká skupina, doporučujeme autobusovou dopravu objednat od dopravce Hnát Jaroslav z Radiměře u Svitav. Doprava je realizována klimatizovaným autobusem Mercedes nebo Setra.

Jste-li jednotlivec a chcete-li putovat do Medjugorje bez poutní skupiny, doporučujeme využít pravidelných autobusových linek Praha/Brno-Zagreb, Zagreb-Medjugorje. Tyto linky nejčastěji realizuje společnost FlixBus. Dále je možné využít letecké dopravy Praha-Dubrovnik, nebo Praha-Split a dále pravidelnými autobusovými linkami do Medjugorje.