Naše činnost - co nabízíme

Jako Centrum Medjugorje máme několik cílů. Mezi ty hlavní patří: 

  • propagovat a šířit povědomí o poutním místě, o milostech, které nám Bůh skrze Pannu Marii v Medjugorje dal,
  • nabídnout či zajistit lidem kvalitní a hodnotnou pouť do Medjugorje.  

Proto přicházíme s touto nabídkou, která je určená jednotlivcům, duchovním společenstvím či farnostem. Čerpáme při tom z mnohaleté zkušenosti a pobytu v Medjugorje, s organizováním poutí a zajišťováním programu. Jsme moc rádi, že tak můžeme napomoci šíření dobra ve světě.
Máte-li zájem o něco z naší nabídky, můžete nás kontaktovat prostřednictvím formuláře na konci této stránky.

1) Nabídka v České republice

BESEDY O MEDJUGORJE PRO VAŠI FARNOST / SPOLEČENSTVÍ

Oslovila vás Medjugorje a rádi byste ve vaší farnosti či společenství uspořádali besedu o zjeveních v Medjugorje?

Ozvěte se nám a společně domluvíme termín. Nachystáme plakátek, přijedeme, promítneme fotky a videa a popovídáme si s vámi o Medjugorje a o tom, jak Bůh skrze Pannu Marii v Medjugorje koná.

VEČERNÍ MODLITEBNÍ PROGRAM VE VAŠÍ FARNOSTI

Zažili jste večerní modlitební program v Medjugorje? Byl to pro vás osobní zážitek a rádi byste jej alespoň trochu zprostředkovali lidem ve vaší farnosti? 

Domluvíme termín, přijedeme s knězem, který zná spiritualitu Medjugorje a uděláme ve vaší farnosti večerní modlitební program, jak jej znáte z Medjugorje. Zahájíme modlitbou radostných a bolestných tajemství růžence, následují litanie, vzývání Ducha sv., mše svatá a eucharistická adorace. Vše bude doplněno písněmi z Medjugorje.

PROPAGACE CENTRA MEDJUGORJE NA VAŠÍ AKCI

Pořádáte duchovní akci a rádi byste na ní lidem přiblížili Medjugorje a činnost Centra Medjugorje, z.s.? 

Dejte nám o tom vědět, rádi přijedeme, roztáhneme roller s informacemi, nabídneme lidem materiál k Medjugorje a Centru Medjugorje a přivezeme k zakoupení i nějaké předměty s medjugorskou tématikou. Pomůžete nám šířit povědomí o Medjugorje a propagovat činnost Centra Medjugorje, z.s.

2) Nabídka pro poutě do Medjugorje

ZORGANIZOVÁNÍ POUTĚ PRO VAŠI FARNOST ČI SPOLEČENSTVÍ

Rádi byste se svým společenstvím či farností jeli do Medjugorje? Ozvěte se nám, společně domluvíme termín a my vám vše ostatní zajistíme. 

Zařídíme dopravu, ubytování, stravu, uděláme plakátek na pouť, budeme evidovat přihlášené, zajistíme potřebnou komunikaci a informovanost účastníků před poutí, vybereme peníze za dopravu či ubytování, zajistíme program v Medjugorje, místo na českou mši svatou, postaráme se o potřebné tlumočení a během pouti uděláme několik foto a video záznamů, abyste měli památku na společnou pouť.  Již jsme zorganizovali přes třicet poutí, takže už trochu víme, jak na to. :)

DOPROVOD VAŠÍ POUTI - PRŮVODCOVSTVÍ, ZAJIŠTĚNÍ PROGRAMU A PŘEKLAD

Jedete se svou skupinou do Medjugorje a potřebujete zajistit program a tlumočení svědectví a přednášek v Medjugorje?  Napište nám a my vaši pouť doprovodíme a toto vše pro vás zajistíme. 

Naše členka Barbora v Medjugorje rok žila, zná místní poměry a mluví plynně chorvatsky. Díky dřívějším zkušenostem s organizováním poutí je známá i mezi místními komunitami a lidmi, kteří koordinují svědectví aj.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ DOPRAVY ČI UBYTOVÁNÍ PŘI VAŠÍ POUTI DO MEDJUGORJE

Jedete do Medjugorje autem či autobusem a nevíte, kde se ubytovat? Jste větší skupina a hledáte dopravce, kterého si najmout na zajištění dopravy do Medjugorje? 

Máme pro vás dobré a osvědčené tipy, potřebné informace a předáme vám nezbytné kontakty. A v případě potřeby vám pomůžeme s komunikací v chorvatštině. 

3) Další aktivity a nabídka

Máme další plány a projekty, které bychom rádi zrealizovali. Ale ještě nepřišel jejich čas... :) 
Prosíme o modlitbu na tento úmysl a finanční podporu na jejich realizaci.

Kontaktní formulář na poptávku